SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Michael Kors Qantë Krahu NR : 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Mars '16
ID e produktit :
76930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MICHAEL KORS QANTË KRAHU PER FEMRA
SHITET QANTA E KRAHUT PER FEMRA
E BRENDIT TE NJOHUR MICHAEL KORS
QANTA ESHTE MODEL I RI DHE E PAPERDORUR
ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM DERI TEK JU
KEMI 3 NGJYRA TE QANTES ZEZ KAFE DHE KREM
TRANSPORTI FALAS
NA KONTAKTONI +37745/34-19-10
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »