SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung S4 , 16GB + QIPI 8 G
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
ID e produktit :
77025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung S4 , 16GB + QIPI 8 G, gjithashty posedon dhe adapter ,dhe mbrojtsen siq shifet ne foto oshe ne qendje perfekte Nr 049 654 537 Mirpres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Ko
Skenderaj
Skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »