SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamerë Sony Cmos Hvr-hd1000-Hdv 1080i
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
ID e produktit :
77044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
perndryshe vjen e kqyr kamerën vet, personalisht te pelqen e merr....
shitet nji 3 pod ose kembeza te cilat kushtojn 100 euro jan te kromit gjysem profesionale te firmes hama, vlen te ceket se kamera e ka qanten e vet si dhe tripodi po ashtu
kamera 500eur.
tripodi 100eur.
Informata rreth publikuesit
Alban
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »