SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NIKON D3100
Çmimi :
€265.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
ID e produktit :
77313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apArati fotografik Nikon D3100 ne gjendje te rregullt i ardhur nga Gjermania vetem disa muaj i perdorur apArati eshte ne gjendje te perfekte dhe po e shes me nje qmim te volitshem sepse me duhen paret

Çmimi: 265 shume me lir krahasuar me tjeret .

Rajoni Mitrovice-Vushtrri-Prishtine ne keto rajone mudem me ta pru.

tel: 049598307
Informata rreth publikuesit
Arsim
Mitrovicë
049 598 307
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »