SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hypermass 5000 1kg
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
ID e produktit :
77416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nëse keni problem me rritjen e masës muskulare ose të peshës trupore, koha është që të takoni HyperMass 5000!

Formula e këtij produkti është e ngjeshur me materie ushqyese të cilat duhet ti merrni para dhe pas aktivitetit fizik me qëllim të efekteve maksimale.

Si një bombë kalorike e llojit të tij , ky produkt, do tua sigurojë trupit tuaj materiet ushqyese atëherë kur janë më se të nevojshme.

HyperMass 5000 rritë energjinë muskulare dhe në të njëjtën kohë ushqen indet muskulare duke i rritur këto qeliza në mënyrë natyrore.

HyperMass do të ju mundësojë që të rikuperoni më shpejtë dhe të jeni të gatshëm për sfidën tjetër.

Këtë produkt ua këshillojmë të gjithë atyre që kanë për qëllim rritjen e masës muskulore, forcës dhe peshën trupore në përgjithësi.

Përveç kësaj ky është burim i mirë i energjisë për stërvitje intensive në sporte të ndryshme.

Hypermass mund të përdoret edhe nga personat të cilët nuk stërviten, por thjesht duan të rrisin sasinë e kalorive me qëlllim të shtimit të peshës.

Përdorimi i rekomanduar:
Përzieni 3 lugë supe Hypermass 5000(65g) në 300-450 ml qumësht pa yndyrë ose ujë. Për rezultate më të mira merrni një shejk hypermass në mes të vakteve dhe mos zvogëloni marrjen e rregullt të ushqimit.


Kontaktoni


049/132-953


Keto me posht jan vetem Tags/

TAGG TAGG TAGG TAGG TAGGG :

Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.
Informata rreth publikuesit
Proteina
Prishtinë
049132953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »