SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER AMINO 6000 - 345 TABLETA
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
ID e produktit :
77422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- SUPER AMINO 6000 - 345 TABLETA

Amino 6000 përmban të gjitha aminoacidet esenciale të nevojshme për të favorizuar dhe optimizuar zhvillimin muskulor dhe të mbrojnë muskujt në disa situata kritike si ato në periudhat e rigjimit ose seancat shumë të gjata të stërvitjeve. Amino 6000 është prodhuar nga proteinat e hirrës (whey) të kualitetit të shkëlqyer dhe me vlera të larta biologjike në mënyrë që të garantoj rezultate optimale.Përdorimi i rekomanduar:Varësisht nga pesha trupore merren 1-3 doza në ditë, para dhe pas stërvitjes dhe para gjumit.


Kontaktoni


049/132-953

Keto me posht jan vetem Tags/

TAGG TAGG TAGG TAGG TAGGG :

Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.
Informata rreth publikuesit
Proteina
Prishtinë
049132953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »