SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejm Ndertime te ulta dhe te larta
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
ID e produktit :
77476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm ndertime te ulta dhe te larta si mbas projektit te kontrolluara nga inxhinieri yn bejm ndertimin e mureve rrethues mureve mbrojtes etj per me shum.informata mund te na kontaktoni ne tel 045-693-119
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
045587859
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »