SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BG-TERM Bejme Instalimin dhe Riparimin e ngrohjes Qendrore
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '15
ID e produktit :
77559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore
( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë, Rrymë, Briket etj... )

Punen e bëjm me garancion 3 vjet

Punen e bëjm me provoj te gjat (qe nga 1980)

Punen e bëjm gjith Teritorin e Kosovës

Kontakti:
Tel: 044-239-507 / 044-306-300
email: Bajramgashi.term@gmail.com
Face book: BG-Term

Bajram Gashi
Informata rreth publikuesit
Bajram
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »