SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kauqa (1,2,dhe 3)
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
ID e produktit :
77678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kauqat 1,2,dhe 3... Jane shum te ruajtun , dhe jane shum pak te perdorun. Te 3 shtrihen dhe mund te sherbehen edhe per fjetje. Te interesuarit mund te kontaktojn ne ket numer te telefonit :
044/277/382
049/655/099
Informata rreth publikuesit
Shpend
Fushë Kosovë
049441415
Rruga Nena Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »