SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vaj esencial dhe natyral
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëkura ndryshon me kalmin e viteve, me ndryshimin e stinëve, në varësi të gjendjes së shëndetit fizik. Përkeqësohet nga stresi emocional, por përmirësohet me relaksimin. Veçanërisht pas periudhave të punës jashtë orarit, stresit të tepruar, crregullimet në ushqim, mund të ndodhë që lëkura të humbasë "tonin", të duket pa jetë dhe pa shkëlqim. BioNatural Shop ofron më shumë se 40 lloje të vajrave esencialë dhe natyralë, me efekte mahnitëse për lëkurën, flokët dhe mirëqënien tuaj të brendshme.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »