SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 098 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
77825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi - Kodi 098

Tipi: Perdhes + 1 kate nen kulem
Dimensionet: 9.82m x 11.92m (pa garazh)
Dimensionet: 16.12m x 11.92m (me garazh)

Kati perdhes (Kati i parë):
Dhome e dites
Dhome e gjumit
Kuzhine
Tryezari
Garderob
Zonen e Kaminit
Magazine ushqimit
Banjo

Kati pare (Kati i dytë):
Dhome gjumi kryesore (me garderobe dhe banjo me tushe kabine brenda dhomes)
Dhome gjumi per femije
Dhome gjumi per femije
Garderobe
Banjo me tushe kabine

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »