SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RISI RISI ZBRITJE E MADHE TE GENEVA IMEX
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
ID e produktit :
77886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GENEVA IMPEX ME LOKACION TE RI 200 METRA AFER EURO MITIT\LAVATRIQE 70 EURO\FRIGORIFER 70 EURO/ FRIGORIFER MONTUES 70 EURO\SHPORET 70 EURO/ SHPORET MONTUES 70\EN LARESE 70 EURO/EN LARSE MONTUESE 70 EURO\MAQIN PER TERJEN E RROBAV 70 EURO\EJANI DHE BINDUNI EDHE VET.TEL044/907/711 \
Informata rreth publikuesit
Kemajl
Geneva, Switzerland
MAGJSTRALJA FERIZAJ PRISHTIN AFER EURO MITIT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »