SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet biznesi Mobi Shop Galant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '15
ID e produktit :
78131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet biznesi i perpunuar, veprimtari 10 vjecare te servisimit dekodimit dhe shitjes te telefonave. Lokali gjindet perball me Hotel Bacin ne Prishtine. Per me teper info kontaktoni ne nr e telefonit: 044 561 121 , 045 436 963
Informata rreth publikuesit
Engjell
Prishtinë
044561121
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »