SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fustan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '13
ID e produktit :
7842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte i punuar nga materiali zhorzhet perkatesisht nga dy materiale me dy ngjyra teget dhe vjollce(mbi), E pershtateshme per nr 38
Informata rreth publikuesit
Gjëra Vajzash
Prishtinë
044 175 782
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »