SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BlackBerry Z10
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
ID e produktit :
78564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefon Mobil BlackBerry Z10, ne gjendje shum te mir dhe pak i perdorur. Qmimi eshte i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
Agon
Pejë
+38649110332
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »