SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Portal i Lajmeve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '15
ID e produktit :
78919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet portali i lajmeve www.qarkullimi.com  me keto specifika:

1.Dizajni i programuar ne wordpress ne gjuhen shqipe
2. Facbook Fan page me 4000+ ndjekes aktiv
3. Serverin per menagjimin e reklamave
4. Youtube kanalin me 1000+ ndjekes dhe ne partnership me google adsense per monetizimin e videove

Www.qarkullimi.com 

info@qarkullimi.com

0038670462179
Informata rreth publikuesit
Arianit
Suharekë
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »