SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AFA Cleaning Services
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
ID e produktit :
79100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjm pastrimin e shtepive dhe objekteve afariste, si dhe bejm rregullimin e parqeve dhe mirmbajtjen e tyre
Per me shum informata na kontaktoni ne numrat tan te telefonit:
045650353
045695197
045553474. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »