SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Computer Technician
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '15
ID e produktit :
79106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Computer Technician
Diagnostifikim, riparim kompjuteri (software dhe hardware)
riparim&ndrrim sistemi operativ
pastrim i virus&spayware
hardware, software install etj

sherbimet ne shtepin dhe biznesin tuaj me kosto ekstra
kontrat mujore mirmbajteje kompjuteri personal ose biznes i vogel.

Kontakti:
tel: (044) 221 913
mehmetiadriatik0@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OX creative GROUP
Kastriot
37744221913
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »