SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR MER AGROKREDI 0% INTERES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
79130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGRO KREDI
Njohtohen të gjithë fermerët an’emban vendit se duke filluar që nga data 31 Mars 2015 Ndërmarrja Haxhijaha në bashkëpunim me TEB Bankën jep traktora me kredi bankare me zero % kamatë pa hipotekë dhe pa asnjë peng. Të interesuarit mund të vijnë në selinë kryesore të ndërmarrjes në Rahovec për sqarimet më të hollësishme.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »