SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI PRADA BEYONCE 2015 PER FEMRA
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
ID e produktit :
79132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Syzet e Diellit Prada per femra
Modeli me i ri 2015
Syzet jan te reja dhe jan model
shum i pershtatshem per femra me nje
pamje dhe dizajn mjaft te bukur
Syzet jan me gjith kuti
dhe vijn tek ju me nje qmim shum te volitshem
Transporti falas ne tere Kosoven
Punojm vetem me porosi
Per me shum na kontaktoni ne tel ose viber +37745/34-19-10
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »