SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse per te Rritur- Angleze
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
ID e produktit :
792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kurset grupore u dedikohen atyre vijuesve, të cilët i japin rëndësi motivimit dhe fleksibilitetit që ofron kursi grupor dhe për të cilët mësimi në shoqëri të vijuesve të tjerë është më i thjeshtë dhe më zbavitës.

Përparësitë e mësimit në grup:

1. Mësohet me metoda të avancuara
2. Pagesa e arsyeshme
3. Mësoni edhe nga të tjerë vijues me qëllim të njëjtë

Programi i punës në grupe:

Në këtë program, secilit student i jepet mundësia të punojë dhe angazhohet maksimalisht duke pasur vëmendjen e mjaftueshme të arsimtarit.

Për të kaluar një nivel në mësimin e një gjuhe të huaj, në shkollën tonë nevojiten më së paku 96 orë (Beginner), me orar 3 x 2 orë në javë (45 min.), që do të thotë se ju mund të përfundoni nivelin për 4 muaj.


Çmimi - 30 euro – për një muaj - pa regjistrim dhe libra
Informata rreth publikuesit
The Cambridge School
Prishtinë
+38138249273
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »