SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leter per paketim
Kategoria :
Postuar :
6 Prill '15
ID e produktit :
79230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim leter per sheqer ( per espresso ), ne dimensione te ndryshme deri ne 400 mm, me kapacitet deri me 4 ngjyra. Gjithashtu perpunojm paketa per sheqer me madhesi te ndryshme, Standarti 6kg dhe 8kg.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »