SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurset mini-grupore
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
ID e produktit :
793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kurset mini-grupore kanë për qëllim të përmbushin kërkesat e atyre klientëve të cilët janë të interesuar që të ndjekin mësimet bashkë me kolegët e punës, me çiftin ose shoqërinë, e cila planifikon të udhëtoj bashkë.

Përparësitë:

1. Kënaqeni me kreativitetin që ofrojnë orët private dhe çmimet e volitshme.
2. Keni plotësisht vëmendjen e arsimtarit e gjithashtu mësoni në grup
3. Të shumtën e kohës komunikimi bëhet në gjuhë të huaj.

Programi:

Orët në programin mini-grupor ofrojnë efikasitet të lartë, për arsye se studentët kanë më shumë hapësirë për t'u përfshirë në të gjitha fazat e procesit mësimor dhe në mbi 50% të orës mësimore bëhet në atë gjuhë, të cilën studentët përpiqen ta përvetësojnë.

Për të përfunduar një nivel (Beginner), nevojiten 60-80 orë, me orar 3 x 2 orë në javë dhe zgjat përafërsisht 3 muaj.

Çmimi mujor është 65 euro për person, pa përfshirë librat dhe regjistrimin.


Thirrni tani

038/ 249 273
038/ 249 274
038/ 22 88 88
Informata rreth publikuesit
The Cambridge School
Prishtinë
+38138249273
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »