SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurset Individuale
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
ID e produktit :
794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mësimi individual ofron fleksibilitet maksimal. Këto lloje kursesh kanë për qëllim të plotësojnë dhe përmbushin kërkesat e atyre vijueseve, të cilët për shkak të angazhimeve të tyre, kohës së kufizuar ose dëshirës që të kenë vëmendjen e plotë të arsimtarit me qëllim të përvetësimin më të shpejtë të gjuhës së huaj, preferojnë mësim individual.

Përparësitë

1. 100% vëmendje e arsimtarit
2. Vetorganizim i tempos së mësimit
3. Komunikim në gjuhë të huaj

Programi:

Shfrytëzim maksimal dhe efikas i orës mësimore me komunikim kryesisht në gjuhë të huaj.
Për të kaluar një nivel (niveli I-rë) nevojiten së paku 40 orë, me orar 3 x 2 orë në javë
Përfundon për 7 javë.
Orari është fleksibil dhe ai mund të ndryshojë që të jetë ne dispozicionin tuaj, varësisht nga koha e juaj e lirë, pa ndërhyrje në agjendën tuaj.

Çmimi:420 euro, duke përfshirë këtu edhe regjistrimin, librat dhe diplomën.


Thirrni tani

038/ 249 273
038/ 249 274
038/ 22 88 88
Informata rreth publikuesit
The Cambridge School
Prishtinë
+38138249273
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »