SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamp Shtepiz
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
ID e produktit :
79477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wilk 451 HTD de luxe viti 2004

Kamp shtepize per 5 persona, 2 dhomshe,

1. dhoma nejes (tavolin dhe separe per 5 persona dhe me shume e cila pershtatet edhe si dhome gjumi per 3 persona

2. Dhoma e gjumit (dopio krevat) me mundesi ndarje (privatsi totale) me shume rafte percjellse

3. Lavaman ne dhome te fjetjes me pasqyre per grim dhe rafte percjellse

4. Banjo: dush, WC, Pasqyre dhe rafte percjellse ne banjo

5. Guzhina: Boljer, Frigorifer qe punon me Gas, rryme 220V dhe 12V; shporet vetem me Gas; Lavaman guzhine me uje te ngroht dhe te ftohte; tavoline pune te guzhines rafte te mjaftushme per te gjitha llojet e eneve te ndryshme

6.Rafte i veqant per Jakne (pallto) si dhe nxemje me gas dhe rryme 220V

7. Bagazh te jashtem te veqante per bombola gasi dhe mjete te ndryshme te nevojshe te punes, Bagazh te mbredshem nen krevat dopio (i mjaftushem)

8. Rezervar uji 100 litra , rezervuar te ujrave te zeza dhe mundsi lidhje direkte te ujit, rrymes dhe ujrave te zeza.

9. Tavolin speciale per TV

10.Alufellga

VEREJTJE: Pronari pare dhe shume pak e perdorur (max 3 jave) e doganuar dhe regjistruar (libreza e c'regjistruar)

Kontakt: Ylberi 044 133 132
Informata rreth publikuesit
Beri
Prishtinë
044 133 132
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »