SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon 600D + Lens 55-250mm + 18-55mm+Battery Grip+Qante Origjinale Canon+SD Card 8GB+3 Bateri LPE8+ 6 Filter Set....etj
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
79768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
Shitet Canon EOS 600D i njohur ne Amerike edhe si T3I , ne kete pakete jane te perfshire edhe:

Canon 600D
Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
Battery Grip i cili pranon 2 bateria LPE8 dhe 4 AAA
3 Filter Set (UV, CPL, FLD)
3 ND Filter Set (ND2 ND4 ND8) jon perfect per ata te cilet jane te interesuar te bojne foto me Long Exposure.
3 Battery LPE8
SD Card 8GB
Qanta origjinale nga Canon-i siq mund ta shihni ne foto si dhe te gjitha paisjet tjera ( mbushesin e baterive , Manualet e perdorimit , CD-jat ...etj ).

Paisjet jane super te ruajtura , pa asnje grrithe siq mund ta shihni ne foto. Per te gjithe ata qe jane te interesuar per info me te hollesishme mund te me kontaktojne ne numrin e telefonit 045 579 748.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Ferizaj
+37745579748
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »