SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER AUTOMATIKE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
ID e produktit :
79850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISI!!!
Në Prizren u hap salloni me i madh në Kosovë për dyer të garazhave dhe dyerëve automatike.
Aty mund të gjeni modelet dhe kualitetin më të mirë të dyerve për garazha të prodhuesit NORMSTAHL GARAGENTORE GERMANY.
Ne ofrojm edhe shume produkte dhe paisje automatike për objektin tuaj si:
- Dyer me senzor
- Dyer industriale
- Motor per dyer rreshqitese
- Motor per dyer te oborrit
- Bariera per parking
- Paisje per depo, ngarkim - shkarkim te mallrave,etj.
NTP" GLOBBUS është perfaqesues i autorizuar per tregun e Kosoves i firmave me prestigjioze Europiane si:
NORMSTAHL GERMANY
DITEC ITALY
NICE ITALY
Na kontaktoni ne tel. 044-888 475 , 044-113 718
globbus-ks.com , normstahl.de , niceforyou.com
Informata rreth publikuesit
NTP GLOBBUS
Prishtinë
044 888 475
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »