SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
80161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi ju ofrone Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi banimi te bukura, te vogla nje kateshe dhe private.

Kjo shtepi moderne eshte projektuar enkas sipas kerkesave dhe nevojave personale te klientit.

Projekti i Shtepis Moderne

Tipi: Shtepi individuale banimi
Etazhiteti: P+1
Invesitor: F. Jashari
Lokacioni: Doganaj - Ferizaj
Projektues: Plane per Shtepi Moderne

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »