SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
M O L E R .. Agimi
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '15
ID e produktit :
80166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
M O L E R .. Agimi . . . . . . . . Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Riparime Gled , Fasad ............................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel 045 84 60 40 ------ 00386 49 83 76 77 . . . viber
Informata rreth publikuesit
gimi1244
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »