SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Packard bell 19 inq,2 her 1.9 ,300gb hard disk,2GB RAM,Esht touch Multimedia si dhe tastature dhe maus me bluetooth
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Prill '15
ID e produktit :
80179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes apo ndrroj me ndonje loptop
Informata rreth publikuesit
Trim
Prishtinë
045554175
drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »