SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphon
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '15
ID e produktit :
80252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphon5s 16gb ne gjendje te mire nuk ka gervishje dhe punon shume mire
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Milaim
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »