SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne të llojeve dhe profileve të ndryshme
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
ID e produktit :
80313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Fellne EuroCom kryesisht merret me shitjen dhe blerjen e fellneve të llojeve dhe profileve të ndryshme. Kjo kompani ka një ekip profesional në drejtimin e fellneve, ngjyrosjen e tyre, rregullimin dhe saldimin e fellneve, gjithashtu bënë montimin ,balansimin e tyre. Stafi mikëpritës ju mirëpret në çdo kohë duke plotësuar gjithnjë kërkesat tuaja. Auto fellne & Vullkanizer EuroCom gjindet ne Magjistralja Prishtinë-Mitrovice / Stanofc i Epërm
Nr: (viber) 045 524 522/ 049 220 210
Per me shume munde te na vizitoni edhe ne facebook www.facebook.com/AutoFellneEurocom 
Informata rreth publikuesit
Autofellne
Vushtrri
045524522
Magjistralja Prishtinë-Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »