SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kitare Akustike + Elektronike **** Qmimi i VOLITSHEM ****
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
ID e produktit :
80392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kitaret e importuara si dhe shiten qanta per te gjitha llojet e kitareve nga Gjermania ,Kitaret jan ne gjendje shum te mire dhe kan tingull te pastert .
----KITARE AKUSTIKE--

--COSMOTONE MEISTERKASSE 1977 MADE IN JAPAN HAND MADE--

--HOMA TG 307 HAND CRAFTED HIGH QUALITY GUITARS--

------KITARE ELEKTRIKE-----

-- GOLDEN TON ELECTRIC GUITAR BLACK AND WHITE -- MADE IN JAPAN--
-- HARLEY BENTON ELECTRIC GUITAR 6 STRING GUITAR (hand crafted)--
-- AXMAN ELECTRIC GUITAR E RE E PA PERDORUR --- MADE IN GERMNY BRAND NEW---
-- STAGG UNIMED MUSIC GUITAR VINTAGE --- BASS AND TREBLE GUITAR--

Per me shum informata na kontaktoni ne 049568655..
Informata rreth publikuesit
Arianit
Mitrovicë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »