SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony Xperia V Lt25i
Çmimi :
€129.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
ID e produktit :
80396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Sony Xperia V eshte Pothuajse ne gjendje te mire . Tel-it nuk i hin Uji , Ka wifi , mund te downloadosh Skype,Tango,Facebook,viber,Whatsapp, etj etj ,

PO ashtu mund te downloadosh app apo lojra te cilat nuk i ka Play store Si p.sh subway surf , temple run , e app-sa te tjere ..

Telefonin une e shes pershkak se ma kan pru prej jashtit ni LG ma te mir ateher du me shitt edhe um vyn paret pak si urgjent .

Per qmim mund te flasim serish !!! Mund te boj nderrim me ndonje tel tjeter qe mund te m'pelqeje ose mund te jete me qmim te njejte me telin qe po e shes !!!

E kam lan ma lire per shkak te baterise se e ka defekt pak ma lire se e kisha lan per 190 euro se qmimi i vertet i tij eshte 224 euro qe link :www.ebay.com/itm/New-Sony-XPERIA-V-LT25i-Dual-Core-13MP-4-3-FACTORY-UNLOCKED-8GB-Black-Phone-/261248822230 

Edhe me falni se kjo shpallja me heret ka shkuar gabim Faleminderit !
Per te ditur me shum rreth tel=it kontaktoni ne numrin: 045 416 419 dhe merremi vesh me mire!
Informata rreth publikuesit
Emanuel
Klinë
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »