SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Legalizo Ndertimin, Broshura informuese
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
ID e produktit :
80400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Legalizo Ndertimin, Broshura informuese

Legalizo Ndertimin, kjo broshure eshte punuar nga Ministria e Mjedisit dhe Planifikim Hapësinor, me qellime te informimit sa me te madhe per qytetaret e Republikes se Kosoves.
Me ane te broshures Legalizo Ndertimin ju mund te njoftoheni per informatat e pergjitheshme rreth aplikimit dhe afateve kohore qe ju te pajiseni me leje per ndertimet tuaja.
Ndertim pa leje, nenkupton ndertimin egzistues qe eshte ndertuar i cili ekziston ne kohen e hyrjes ne fuqi te ketij ligji, sipas deshmive te hartes digjitale ortofoto (nje foto ajrore e Kosoves).

Mesoni se si te pajiseni me leje te legalizimit, dhe sigurohu qe ndertimi juaj te behet i ligjeshem dhe te mos shembet.

Per me shume informacione shihni web faqen tone dhe meso se si mund te legalizoni objektin tuaj dhe te siguroheni se ai nuk do te shembet: www.facebook.com/LegalizoNdertimin 
Ose kontaktoni ne numrat kontaktues:
Mobile: +377 45 465 345
Viber: +377 45 465 345
Whatsapp: +377 45 465 345
E-mail: legalizondertimin@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Legalizo Ndertimin
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »