SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
5 Arsye pse duhet ta legalizosh ndertimin pa leje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
ID e produktit :
80401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trajtimi i Legalizo Ndertimin pa Leje ka filluar!
Nese ke ndonje ndertim (shtepi, banese, lokal) pa leje, shfrytezo rastin legalizoje!
Regjistrimi i ndertimeve pa leje mund te behet vetem deri me 11 qershor 2015!
Regjistrimi eshte FALAS!
Ploteso FORMULARIN E REGJISTRIMIT dhe dorezoje ne Komunen tende.

5 Arsye pse duhet ta legalizosh ndertimin pa leje
1. Ndertimi juaj behet i ligjshem dhe i sigurt per banim.
2. Kaloni hapin e pare te regjistrimit te ndertimit tuaj ne kadaster
3. Ndertimi juaj mund te sherbeje si hipoteke per marrjen e kredise ne banke.
4. Komuna juaj do te planifikoje dhe ofroje sherbime te nevojshme perkatese
5. Siguroheni se ndertimi juaj nuk do te rrenohet.

Per me shume informacione shihni web faqen tone dhe meso se si mund te legalizoni objektin tuaj dhe te siguroheni se ai nuk do te shembet: www.facebook.com/LegalizoNdertimin 

Ose kontaktoni ne numrat kontaktues:
Mobile: +377 45 465 345
Viber: +377 45 465 345
Whatsapp: +377 45 465 345
E-mail: legalizondertimin@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Legalizo Ndertimin
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »