SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes qenin pastor skandinav
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
ID e produktit :
80446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin pastor skandinav 11 muajsh mashkull i mir per roje dhe i ndegjueshem ,po ashtu familjar me te afermit ... Per me shum info:044990125
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
Berat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »