SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D7000 [18-105 VR] [50mm 1.8G] [60mm 2.8 Macro] +Tjera
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
ID e produktit :
80472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Aparat Profesional DLSR Nikon D7000 me 3 objektiva. Trupi dhe objektivat jane ne gjendje te shkelqyer. Te gjitha jan blere ne Angli (posedoj dokumentacionin origjinal). Trupi eshte C-MOS censor me 16.2 milion pixela efektiv, ka 39 pika te fokusit, Inqezim 1080p. Per me shum specifika shiko:

www.dpreview.com/reviews/nikond7000/2 

Aparati vjen me keto lensa:
AF-S Nikkor 18-105mm f3,5-5.6G
AF-S Nikkor 50mm 1.8G
AF Micro (Macro) Nikkor 60mm 2.8

Pajisje shtese:
16 GB Sandisc Extrem 45 mb/s + 8 GB Transcend
Battery Grip (per Portrete zgjatje te baterise)
Polaroid Optics 4 Cope Filtera Set (UV, CPL, FLD, WARMING)
Flash Buffer me ngjyre te bardhe, kaltert dhe sari
Infrared Remote Control
Qanta dhe kapak te lensave + lens hood
Qante nje kraheshe me xhepa te ndryshueshem per gjitha pajisjet e lart permnedura

Pres bleres serioz.

Menyra kontakti Tel/Viber

Bej ndrrim me Pc me performanca te larta.
Informata rreth publikuesit
Patrik
Prishtinë
049-601-634
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »