SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Përgatisim CV për punësim të garantuar.
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '15
ID e produktit :
80589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CV IME - ka qëllim të përgatis CV sipas profilit tuaj. Ne e shkruajmë, përgatisim dhe rregullojmë CV-në tuaj në mënyrë që të punësoheni. Arsyja që kemi vendosur për të ofruar këtë shërbim, është se si rezultat i një CV-je jo mirë të shkruar, vie deri tek dështimi për të hyrë në fazat e mëtutjeshme të përzgjedhjes. Ju garantojmë se do të përzgjedheni. Si bonus, në çmim përfshihet edhe këshilla për intervistë.

Garantojmë përzgjedhje dhe punësim për kompani dhe organizata prestigjioze që operojnë në Kosovë.

Çmimi për këtë shërbim është vetëm 20 EUR për CV.

TELEFON: 049 334 543
EMAIL: cv.punsimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
CV
Prishtinë
049 334 543
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »