SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kujdes profesional per fëmijët tuaj
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '15
ID e produktit :
80675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kopshti Nani bën pranimin e fëmijëve nga mosha 6 muaj deri tek fëmijet e shkollës fillore që kanë nevojë për qëndrim ditor. Në çmim përfshihen: ora e gjuhës angleze, vizatimit, vallëzimit etj.
Ejani dhe vizitoni ambientin tonë të ngrojtë e plot dashuri!
*Zbritje 25% për të gjithë ata që regjistrohen deri në fund të muajit Prill.

Lokacioni: Dardani, përballë studio Agani.
Numri kontaktues: 044 578 240.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kopshti
Prishtinë
044578240
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »