SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER DHOME Excluzive me mbi 30 modele dhe ngjyra te ndryshme |Kontakti.: 049/700 229
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '15
ID e produktit :
80941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISI * RISI * - Kompania N.T.SH. "TREND" Importues i dyerve te dhomave me adres ne Rr. Xhelal Hajda p.n (afer Stacionit te autobusave ne drejtim te Xerxes rreth 200 m) ne Rahovec.

OFROJM: Dyer Excluzive te dhomave me mbi 30modele dhe ngjyra te ndryshme dhe me mbi 500 dyer ne dispozicion, perveq shitjes posedojme ekipin per montimi te dyerve te brendshme te dhomave, dyer xhami, dyer te blinduara, dyer te garazheve automatike dhe laminat te prodhuesve te njohur si KRONO Flooring, EGGER dhe paisjeve percjellese.

www.ntsh-trend.tk 

www.facebook.com/ntsh.trend.5?fref=ts 

www.youtube.com/watch?v=Tg5ipJ8-Toc 
Informata rreth publikuesit
Sahit
Rahovec
049700229
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »