SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Goma te Veres 235/50/18 GoodYear
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '15
ID e produktit :
80969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Goma te Veres 235/50/18 GoodYear shume pak te perdoruna 5000km. Gomat gjenden ne EuroGome dhe jane te blera ne 2013 rreth 1000mije euro.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
045301216
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »