SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Revista Vlera
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '15
ID e produktit :
81012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Revista –Vlera është e veçantë nga revistat tjera sepse ka shumë

vlera etiko-morale, kombëtare, fetare..

VLERA ju sjell dobi në familje dhe shoqëri.

VLERA ka mësime nga kultura, bashkëshortësia, edukim i fëmijëve,

këshilla shëndetësore, ka shembuj të bukur për jetë të lumtur.

Ne ju garantojmë se VLERA me përmbajtjen e saj do të sjell shumë

risi në jetën tuaj në pëlqim me Zotin. 

VLERA KA SHUMË VLERA...

Informata: 

Mob: 044 142 038 VIBER. 

www.vlera.net 

FB www.facebook.com/Revistavlera 

www.iknnf.org 

iknnf.org/sq/Botimet_revista_vlera/Category/Botimet--- 

Postimet-per-Revista-Vlera/REVISTA-VLERA---PREZANTIMI
Informata rreth publikuesit
vleramagazine
Prishtinë
044142038
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »