SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bicikleta ne shitje, direkt nga Evropa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
ID e produktit :
81043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, ka automat te marshit dhe frena me disqe SCHIMANO, e ardhur nga Evropa.
Ngjyre hiri mat, specialized dhe permban lamborghini design
Informata rreth publikuesit
zan
Prishtinë
045 311 137
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »