SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes s4 80 euro
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '15
ID e produktit :
81088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung s4 te ri te ardhur nga Dubai

shum kualitet i mir, shum i shpejt 99% si origjinali

ka WiFi dhe mund te instaloni te gjitha aplikacionet

facebook - viber - skype - whatsapp - etj.....

nr per kontakt

044 508 067
Informata rreth publikuesit
Albin
Madrid, Spain
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »