SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 3gji
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
ID e produktit :
81144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 3gji është shum i ruajtur shum pak gervishje punon shum mir me te gjitha kartat është fullunlock është 32 giga mund të instaloni facebook whatsapp mesenger viber etj
Ka foli para dhe mrapa mbrojtse adapter ndegjojse etj Qmimi 60€
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arjanit
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »