SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENT A CAR - GJILAN - 049 999 994
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
ID e produktit :
81164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
""" RENT A CAR - 049 999 994 - Gjilan """
===========================================

Ju ofrojmë vetura me qera RENT A CAR prej 24h,

Qmimet mvarësisht nga kohëzgjatja për sa merret vetura dhe tipi i veturës,

Posedojme Vetura: Ekonomike, Familjare dhe Luksoze (Automatik dhe Manual),

Autolarja është Gratis për gjatë kohës që posedoni veturën,
Gjindemi tek shkolla fillore Selami Hallaqi në Gavran/Gjilan.

Ju mirëpresim me shërbimet tona, që të plotësoni nevojat tuaja. Na Kontaktoni: ( 049 999 994 )
Ne Viber: ( +386 49 999 994 )
Informata rreth publikuesit
Ardiani
Gjilan
049 999 994
Perball Shkolles Selami Hallaqi - Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »