SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 400Litra (KG) vaj ricini (Castor Oil)Vaj ricini (castor
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
ID e produktit :
81217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 400Litra (KG) vaj ricini (Castor Oil)Vaj ricini (castor oil) është një vaj vegjetal i cili derivon duke shtypur farat e bimës (ricinus communis)

Vaji është i lëngshëm i verdhë i zbehtë shumë me një arromë të veçantë. Pika e saj vlimi është 313°C dhe dendësia e saj është 961 kg / m3.

Vaj ricini përdoret në prodhimin e sapunëve, lubrifikantëve, lëngjet hidraulike dhe frenave, ngjyra/llaqe, veshje, plastikës ftohtë rezistente, dhe politurës, najlonit, produkteve farmaceutike dhe parfume.Info 045573 775 - Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Loopus
Prishtinë
045573775
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »