SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s (Original)
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
ID e produktit :
81314
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kapaciteti: 32GB
Ngjyra: Black (E zezë)
I sapoardhur nga Austria dhe mjafte i ruajtun...
(Mund ta zhbllokoni per 100E, mund tju jap edhe reference..)
Kerkoj Bleres Serioz
049-819-197
Informata rreth publikuesit
fisnik
Mitrovicë
049819197
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »