SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D3000 18-55 mm dhe 70-300 mm
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '15
ID e produktit :
81403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nikon D3000 me 2 Lente ne gjendje perfekte. Lenti Nikon 18-55 mm dhe Tamron 70-300 mm (2 muaj perdorim,opsionin Macro).Qanta origjinale bashke me adapterin origjinal te Nikon.Kembet per aparatin 160 cm te larta.Aparati ka 6300 shkrepje gjithsej dhe eshte shum pak i perdorur pa asnje defekt
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prizren
045357643
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »